Výroba na mieru

Každý kus je dôkladne spracovaný našimi odborníkmi tak, aby sme zaručili dokonalosť dodaného výrobku.

Viac »


Precízne spracovanie

Naši odborní pracovníci kladú dôraz na spracovanie každého výrobku, aby zhodnotili svoje skúsenosti do Vášho skvelého výrobku.

Viac »


Odborná montáž

Naše výrobky nielen dovezieme, ale hlavne odborne namontujeme vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a profesionálnym náradím.

Viac »

obr vyroba

Vlastná výroba

Celá výroba prebieha v našich priestoroch

Kompletná realizácia projektu. Od predstavy klienta cez plánovanie a výrobu až po konečnú montáž a servis. Výroba na mieru prebieha v našich dielňach. Každý kus je dôkladne spracovaný našimi odborníkmi tak, aby sme zaručili dokonalosť dodaného výrobku až ku klientovi a zabezpečili tak spokojnosť našich klientov.

Naše realizácie

O firme

Spoločnosť JH-INTERIER je mladá firma, no za krátky čas svojho pôsobenia na trhu sa vypracovala na úroveň známych výrobcov nábytku na mieru v našom okolí. Zameriavame sa hlavne na nábytok z drevotriesky ako sú kuchyne – kuchynské linky, obývačky, predsiene, spálne - komody, vstavané skrine, šatníky, atypický nábytok, stoly a iné...

Našim zákazníkom sa snažíme vyjsť v ústrety v mnohých smeroch: dostupnosťou, flexibilitou, poradenstvom a hlavne veľkým výberom rôznych dekorov a použitých materiálov.

Viac o nás